Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

16 червня 2017 року відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді і спорту

19225763 277028132706547 7200037301118849149 n    16 червня 2017 року відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради за участю керівників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. На колегію були запрошені: Володимир Музичка, міський голова, Ярослав Кондрат, начальник відділення ТОВ «Максима-Т», Ірина Гунчак, депутат Бережанської міської ради, представник «Червоного Хреста», Камалія Меймрі, волонтера в рамках проекту Gocamp з Тунісу та Оксана Димашевська, директор англомовного табору у Бережанській школі-гімназії ім. Б. Лепкого.


       На порядку денному було винесено такі питання:
    1. Про результати ДПА у 4-х та 9-х класах та ЗНО загальноосвітніх навчальних закладів м. Бережани.
     2. Про організацію відпочинку учнів і вихованців у профільній тематичній зміні « Веселий вулик» на базі ЦДЮТ, в літніх мовних таборах на базі загальноосвітніх навчальних закладах м. Бережани. 
       3. Про стан здійснення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в школах міста та оздоровлення дітей пільгових категорій у стаціонарних дитячих оздоровчих закладах влітку 2017 року.
      4. Про розгляд звернень громадян, що надійшли до відділу освіти, молоді і спорту протягом І кварталу 2017 року.
        5. Різне.
      На колегії виступили: Галина Василівна Михальчук, начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, Володимир Ярославович Музичка, міський голова, Ігор Васильович Болюх, юрист відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, Надія Володимирівна Низдропа, методист відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, Ярослав Кондрат, начальник відділення ТОВ «Максима-Т», Ірина Гунчак, депутат Бережанської міської ради, представник «Червоного Хреста», волонтера в рамках проекту Gocamp з Тунісу Камалія Меймрі.
      На завершення колегії Галина Василівна Михальчук та члени делегації Олег Венчур та Ярослава Сенишин, ділились враженнями перебування у місті Нью Рошел (США), презентували досвід роботи колег.

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА