Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

«Зробимо життя дошкільників безпечним»

18485768 265906070485420 5815054152539309112 n    16 травня 2017 року на базі ДНЗ (ясла-садка) «СОНЕЧКО» проведено показовий день тижня безпеки дитини на тему «Зробимо життя дошкільників безпечним». 
       Метою якого було ознайомлення з досвідом роботи ДНЗ (ясла-садка) «Сонечко» щодо організації роботи із цивільного захисту та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.
У заході взяли участь в. о. начальника відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Юськів У.Я., начальник навчально-консультаційного пункту ЦЗ м. Бережани Лехняк Г.В.,

провідний інспектор Бережанського РВ УДСНС України в Тернопільській області Чорнобай В.А., інженер з охорони праці Голова С.П., методист дошкільної освіти Сидор І.М., спеціаліст першої категорії з питань цивільного захисту Бережанської міської ради Малий С.В., завідувачі та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів міста. 
      Практичний блок об’єднав в собі заходи, під час яких педагоги закладу продемонстрували роботу з дітьми, педагогами та батьками. 
     Інтегроване заняття «Пригода з Буратіно» з розділу «Небезпека у побуті», «Сам удома» з дітьми середньої групи (вихователь Пітула О.Т.).
     Фізкультурна розвага «Юні пожежники» підкорила серця присутніх чудовим виступом вихованців старших груп №1 і №2 та творчою роботою інструктора з фізичного виховання Стельмах І.Я., вихователя Пітули О.Т. 
   За сигналом «Увага всім!» відпрацьовані дії працівників ДНЗ та постійного складу штабу у надзвичайній ситуації (загроза пожежі). Евакуація працівників та вихованців.
      Учасники мали змогу оглянути: 
• виставки творчих дитячих робіт «Життя – це найвища цінність»;
• навчально-методичне забезпечення заходу «Тиждень безпеки дитини»;
• обладнання пожежно-рятувального автомобіля.
     Підсумовуючи захід учасники зазначили змістовність та безумовну користь проведеного заходу.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА