Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Обласний семінар методистів з хімії і біології

     15 березня на базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар методистів з хімії і біології районних (міських) методичних кабінетів, ОТГ на тему «Інноваційні технології як засіб підвищення рівня хіміко-біологічної освіти» (з досвіду роботи відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради).


     Семінар розпочала Галина Михальчук – начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради віртуальною екскурсією містом Бережани, експрес-портретом освітнього та культурного простору міста. Учениці Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого Болюх Наталія та Болюх Людмила (художній керівник Андрій Проць) привітали присутніх дзвінкоголосою піснею «Йде весна». 
     Методист міського методичного кабінету Оксана Гладка ділилась досвідом роботи з питань розвитку хіміко-біологічної освіти у навчальних закладах м.Бережани в сучасних умовах. З інформацією про інноваційні проекти та їх демонстрацією в процесі навчального процесу ділились кращі педагоги міста Бережани: Олександра Чорна (ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Олег Мужанов (ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Галина Проців та Оксана Бридун (школа-гімназія ім. Б. Лепкого), Ігор Мужанов (ЗОШ І-ІІІ ст. №3).
    Про інноваційні підходи до викладання природничих дисциплін в контексті вимог проекту Концепції Нової української школи розповіла Тетяна Грицюк – доцент, в.о. завідувача кафедри змісту і методик навчальних предметів ТОКІППО, кандидат біологічних наук.
    Методисти ТОКІППО Ольга Турчин та Лідія Мартинюк ознайомили присутніх з особливостями проведення державної підсумкової атестації у 2016/2017 н.р. та пам’яткою для підготовки до експертного вивчення освітньо-кваліфікаційного, науково-методичного і кадрового забезпечення навчально-виховного процесу, якості та результативності навчально-виховної роботи педагогічних працівників, умов для здійснення освітньої діяльності з хімії.
    Підвела підсумки та вручила пам’ятні сувеніри учасникам семінару завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Галина Ткачик.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА