Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

I міський турнір юних журналістів

      Бути у курсі подій – не примха, а життєва необхідність сучасної людини. Професія журналіста досить важлива, але яку відповідальність вона в собі таїть? Про це спробували розповісти учасники I міського турніру юних журналістів, який проводився в Бережанській школі - гімназії ім. Б. Лепкого.


      У турнірі брали участь учні місцевих шкіл, які мали завдання висвітлити актуальні проблеми журналістики у наш час. 
     Команду Бережанської школи – гімназії ім. Б. Лепкого складали: Літвінова А., Бабич О., Мигдаль Н., Паньчак Т, Матус Ю. (керівник – Смерека Г. В.). Їм дісталося завдання пояснити, що таке «фейк», та як виявити і протидіяти фейковій інформації, яка, на жаль, вдало закріпилася в сучасних новинах. 
Учасники команди Бережанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Груб’як О., Миколишин Ю., Кушлик В., Прийдун М., Ковальчук Н. (керівник Колодка І. І). Вони розповідали про тиск російської пропаганди. Нам добре відомо про те, що ведеться інформаційна війна, тож варто знати, як не потрапити на гачок та не піддатись негативному впливу. 
     Бережанську загальноосвітню школу I-III ступенів № 2 представляли Боярчук А., Амброзяк Х., Лучка Ю, Патіота А., Чорна О.(керівники Лугова С.Т., Гуль Г. М). Вони розповіли про плагіат та його сучасні різновиди. Людям подобається цитувати чиїсь вдало висловлені думки. Однак слід не забувати, що є право інтелектуальної власності, тож, щоб вас не звинуватили в плагіаті, ним зловживати не варто. 
     Команда Бережанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3: Цюпера Л., Горохівська А., Семеген Х., Лужна І., Фльонц О., (керівник Кріль Г. М). Вони висвітлили модну сьогодні тему «Блогерство та влогерство». Завдяки Інтернету здобути популярність напрочуд легко. Відомі блогери стають кумирами, тож важливо те, що вони пропагують.
     Ведучою була методист відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Віра Миронівна Когут, яка вміло корегувала перебіг подій турніру. Членами журі були представники методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Ткачик Г. Л.(голова), Лещук О.П., Низдропа Н. В., Рехлевич А.М. Перемогу здобули учні Бережанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2.
     Було приємно спостерігати за тим, як учасники турніру зі знанням справи висвітлювали свої теми, чітко подавали матеріал та аргументовано відповідали на запитання. Бажаємо їм успіху в житті.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА