Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Майстер-клас на тему "Використання символів у роботі з дошкільниками"

     Усі ми знаємо, що дошкільний період - найбільш оптимальний для розвитку пізнавальної сфери дитини. Тому формування в дошкільнят активно-пізнавального ставлення до навколишньої дійсності і здатності довільно регулювати власну пізнавальну діяльність набувають вирішального значення. У дошкільному віці дуже важливим є організація дитячого досвіду, його узагальнення та фіксація у вигляді еталонів, символів, умовних позначень, моделей тощо. 


    Саме для організації такої роботи 10.03.2017р. в ДНЗ "Золотий ключик" вихователь Грицишин О. Р. провела майстер-клас для педагогічних працівників на тему "Використання символів у роботі з дошкільниками".
      В ході проведення Олена Романівна наголосила на формуванні пізнавальної активності дошкільників та розвитку образного мислення за допомогою використання символів, а також показала на прикладі вивчення поезії Т. Г. Шевченка та віршів інших українських митців, що пишуть для дітей дошкільного віку, використовуючи символи. Цю методику можна застосовувати для відгадування загадок, складанні речень, описових розповідей та казок, для порівняння предметів та проведення дидактичних ігор.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА