Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді

      На виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік та з метою реалізації завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді 6 березня 2017 року у залі Музею книги було проведено міський конкурс читців «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», присвячений 203-й річниці від дня народження

Т.Г. Шевченка.

      Участь у заході взяли учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Бережани та села Лісники.
До складу журі ввійшли: Зінчук Л.В. – директор Музею книги, голова журі; Низдропа Н.В. – методист відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради; Лебідь Н.В. – методист ЦДЮТ, секретар журі; Левицька О.М. – вчитель української мови і літератури Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; Лугова С.Т. – вчитель української мови і літератури Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Миханів Л.М. – заступник директора з виховної роботи Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3; Онофрук Н.Р. – вчитель української мови і літератури Бережанської школи-гімназії ім. Б.Лепкого.
     Переможці конкурсу будуть нагороджені 9 березня 2017 року на центральній площі м. Бережани біля пам’ятника Т.Г. Шевченка під час урочистостей, присвячених 203-й річниці від дня народження Великого Кобзаря.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА