Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Нарада з питання організації гарячого харчування в загальноосвітніх закладах міста

    23 січня 2017 року на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулася нарада з питання організації гарячого харчування в загальноосвітніх закладах міста. У зібранні взяли участь: голова міста Музичка В.Я., начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Г.В.Михальчук та голови батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів.

    Обговорювалися важливі питання щодо організації гарячого харчування, яке повинно розпочатися з лютого 2017 року. Організаторами завезено в загальноосвітні навчальні заклади інвентар, обладнання та продукти. Батьки обговорювали примірне меню гарячого харчування, вносили свої побажання та пропозиції.
Відповідно до рішення сесії міської ради від 23.12.2016 р. затверджено списки дітей пільгових категорій (а саме:діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з обмеженими можливостями; діти, батьки яких постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС), для яких харчування буде проводитися безкоштовно. Щодо дітей воїнів АТО питання вирішується.
    Батьки або особи, які їх заміняють, повинні подати у школи заяву на ім’я керівника загальноосвітнього навчального закладу, документ який підтверджує статус дитини.
Попереднє меню для учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Бережани.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА