Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Відбувся фінальний турнір 15-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача

   7-8 березня 2016 року у Заліщики відбувся фінальний турнір 15-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» ім. Героя АТО Ореста Квача, в якому взяли участь 65 дітей із Тернопільського, Заліщицького, Теребовлянського, Кременецького, Борщівського, Шумського, Бучацького районів, а також міст Тернопіль, Чортків і Бережани (Бережанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Бережанська гімназія ім.Б.Лепкого). Протягом двох днів діти змагались у особистій та командних першостях.

   І вперше в історії проведення ігор перемогу в командній першості святкували бережанські учні, а саме команда Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. 

  Крім цього, в особистій першості серед усіх учасників учні Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Павло Кучмійчук і Назар Польовий завоювали відповідно ІІ і ІІІ місце. Переможців та призерів ігор нагороджено грамотами і цінними подарунками, всі учасники отримали іменні сертифікати департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації.


Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА