Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Вітання з Днем усиновлення

    Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сімї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення на календарі з’явилось свято - День усиновлення.

    Це день ушанування прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчаків, які знайшли щастя у люблячих і турботливих родинах. Це свято доброти й милосердя для всього українського суспільства.

     День усиновлення в Україні ми відзначаємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.

     Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей.

    Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

     Служба у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА