Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності

              Для здорового розвитку, формування особистості, моральних та етичних норм дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

              31.10.2016 року під головуванням заступника голови Бережанської міської ради Захарківа Олега Мирославовича відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

              В засіданні комісії взяли участь: секретар міської ради, начальник юридичного відділу міської ради, начальник фінансового управління міської ради, начальник відділу культури міської ради, начальник відділу житлово-комунального господарства міської ради, перший заступник начальника Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області,  спеціаліст І категорії служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді міської ради, начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради.

            На порядок денний комісії було винесено питання: позбавлення батьківських прав, надання статусу дитині.

            Всі питання порядку денного були ретельно вивченні працівниками служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради. У ході засідання виступили заявники та члени комісії.         

            З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА