Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Вечірній рейд

     27.09.2016 року проведено вечірній рейд з метою недопущення негативних проявів у дитячому середовищі, надання допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей начальник служби  у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради Максимчак О.В.  спільно із директором центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бережанської районної адміністрації Кукурудзою Т.І., старшим інспектором Бережанського відділу поліції Синовцем В.М. та інспектором Іванівою І.М.

     Під час проведення вечірнього рейду комісія отримала телефонний дзвінок  про те, що на балконі одного із будинків плаче дитина, періодично вибігає на балкон та кличе маму. Члени комісії одразу відреагували на дзвінок і відвідали квартиру, в якій знаходилась дитина. Двері у квартиру були відчинені. Зайшовши туди, комісія  встановила, що крім 3-річної дитини нікого більше не було. Хлопчик сильно плакав, одягнений був в колготки та в тоненький гольфик, без головного убору та взуття. Члени комісії забрали дитину з балкону, одягнули і накрили коциком, щоб він зігрівся, визвали швидку медичну допомого, щоб лікарі оглянули дитину.

     Слід зазначити, що комісія пробула у квартирі 1год  і за цей час ніхто з дорослих не з’явився. Тому було прийнято рішення про негайне вилучення дитини  з сім’ї та помістити на обстеження у Бережанську центральну районну комунальну лікарню (Дитяче відділення).

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА