Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Засідання комісії 30.09.2016року

   30 вересня 2016 року під головуванням голови Бережанської міської ради  Музички В.Я. відбулося чергове засідання комісії з питань прав захисту дитини.

   В засіданні взяли участь представники фінансового управління, юридичного управління, управління соціального захисту населення Бережанського РДА, відділу культури, відділу житлово-комунального господарства,

районної центральної комунальної лікарні, відділу освіти, служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді,  Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

   На порядок денний засідання було винесено 5 питань : доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, тимчасове влаштування дитини в сім’ю, 2 питання про участь батька у вихованні дитини і затвердження індивідуального плану.

   Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені  працівниками служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні.

   З’ясовано факти і обставини по кожному питанню, прийняті рішення  в інтересах дітей і взяті на контроль до повного виконання. Адже кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА