Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Більше матеріалів...

  1. Про початок процедури розгляду проекту регуляторного акту рішення сесії Бережанської міської ради «Про плату за навчання та пільги для дітей у школах естетичного виховання»
  2. Про початок процедури розгляду та прийняття рішення виконавчого комітету міської ради, як проекту регуляторного акту
  3. Про початок процедури розгляду та прийняття рішення виконавчого комітету міської ради, як проекту регуляторного акту «Про затвердження тарифів на окремі види ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку»
  4. Про початок процедури розгляду та прийняття рішення виконавчого комітету міської ради, як проекту регуляторного акту «Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію..."
  5. Про розгляд проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення сесії "Про внесення змін до рішення сесії Бережанської міської ради №987 від 02.09.2014 року "Про затвердження Положення про здійснення сезонної роздрібної торгівлі
  6. Про початок процедури розгляду та прийняття рішення виконавчого комітету міської ради, як проекту регуляторного акту, «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Бережани з 01.03.2016 року»
  7. Проект регуляторного акта "Про внесення змін до рішення сесії Бережанської міської ради від 21.06.2012 р. №449 " Про пайову участь у розвитку інфраструктури Бережанської міської ради (м. Бережани, сіл Лісники та Рай)"
  8. Проекти регуляторних актів
БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА