Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Зустріч голів батьківських комітетів міських загальноосвітніх шкіл з організаторами гарячого харчування у школах

    16 березня 2017 року відбулася зустріч голів батьківських комітетів міських загальноосвітніх шкіл з організаторами гарячого харчування у місцевих школах. Батьки мали змогу поспілкуватися з представниками Бережанської міської ради, міського відділу освіти, молоді та спорту і висловити свої пропозиції щодо покращення процесу харчування дітей у школах. 


     Як підсумок цієї зустрічі, 17 березня 2017 року заступник міського голови Олег Захарків спільно з методистом відділу освіти, молоді та спорту Андрієм Рехлевичем провели черговий моніторинг якості гарячого харчування у загальноосвітніх школах та розмістили в приміщенні кожної їдальні інформаційні картки з номерами телефонів, за якими можна звертатися зі скаргами та пропозиціями щодо якості харчування.
    Вкотре було звернено увагу працівників їдалень на дотримання санітарно-гігієнічних вимог та технології якісного приготування і подання їжі.
       Наступний моніторинг якості гарячого харчування буде проведено спільно з головами батьківських комітетів.
Зі скаргами та пропозиціями щодо якості харчування просимо звертатися за телефонами: 2-14-46 (Бережанська міська рада), 2-12-87 (Управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Бережанському районі).

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА