Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Вручення свідоцтв про народження дітей у пологовому відділенні Бережанської ЦРКЛ

    Народження дитини – щаслива подія для усієї родини. З появою малюка додаються турботи про його здоров’я та блага не тільки матеріальні, а й юридичні. Першим документом новонародженого є свідоцтво про народження.
   З метою вдосконалення та оптимізації проведення державної реєстрації народження дітей у березні 2016 року стартував пілотний проект Міністерства Юстиції України щодо видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Відтепер реєстрація народжень стала вільно доступною для усіх дітей, незважаючи на їх етнічне походження та соціальний статус, та проводиться не лише у Бережанському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 6, а й у приміщенні пологового відділу Бережанської центральної районної комунальної лікарні.


   Працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану приймають та видають документи про державну реєстрацію новонароджених у пологовому відділенні Бережанської ЦРКЛ з вівторка до суботи, зважаючи на кількість народження дітей.
  Для цього необхідно мати паспорти батьків дитини, свідоцтво про реєстрацію шлюбу, медичне свідоцтво про народження, яке видається пологовим відділенням та визначитись з ім’ям дитини та прізвищем (у разі різних прізвищ у батьків). Реєстрація народження дитини проводиться безкоштовно.
   Протягом 2016 року в пологовому відділенні вручено 109 свідоцтв про народження малят. З початку 2017 року такою послугою скористалися 30 матерів. Щасливі батьки виписувались додому з готовими документами, що значно спростило подальше оформлення соціальної допомоги, приписки місця проживання чи інших юридичних питань, пов’язаних із народженням дитини.
  Напередодні свята весни та з нагоди річниці успішного впровадження новацій у пологовому відділенні Бережанської ЦРКЛ спільно з керівництвом району та міста вручено щасливим матерям свідоцтва про народження їх донечок. Щиро вітаємо з новонародженими та бажаємо здоров’я і процвітання щасливим родинам. 
   Колектив Бережанської міської ради щиро вітає свою працівницю, Проць Христину, з народженням донечки Соломії і бажає молодій матусі та її немовляті міцного здоров’я. Хай маленька принцеса росте розумною, красивою, слухняною, дарує радість і щастя Вашій сім’ї. Нехай ангел-охоронець завжди береже її від бід, а Господь із неба зішле многих і благих літ. 
    Міський голова Володимир Музичка в пологовому відділенні Бережанської ЦРКЛ особисто вручив свідоцтво про народження Соломійки її щасливій матусі.

НЕ БУДЕ ВОДИ!

    Бережанським міським комунальним підприємством «Добробут» замовлено частотний перетворювач (м. Київ), який буде встановлено на насосній станції (м. Бережани, вул. Шевченка, 161).
Водопостачання в м. Бережани буде відновлено 25 липня 2017 року.

voda 1

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА