Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Засідання щодо взяття на баланс об’єктів культурної спадщини

      3 березня 2017 року відбулося засідання робочої групи Бережанської міської ради, на якому розглядалося питання щодо взяття на баланс об’єктів культурної спадщини (пам’ятники, могили тощо), які знаходяться на території Бережанської міської ради, а також виготовлення науково-проектної документації на ці об’єкти. 


      У засіданні взяли участь: міський голова Музичка В.Я., заступники міського голови: Адамович П.П., Захарків О.М., секретар Бережанської міської ради Гончар П.В., начальник відділу культури, туризму та релігій Мельничук О.В., начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Халупник З.О., науковий секретар ДІАЗу Волинець Н.І. 
    Особливу увагу члени робочої групи звернули на об’єкти, які пов’язані зі вшануванням пам’яті борців за волю України, адже Українська держава цього року відзначатиме 75 років з часу заснування УПА. Зокрема, заплановано проведення реставраційних робіт на могилі борців за волю України на міському кладовищі.
    Варто відзначити, що загалом на території м. Бережани, сіл Рай та Лісники знаходиться 95 пам’яток та об’єктів культурної спадщини, у тому числі: 8 ‒ археологічних, 18 - історичних, 6 – монументального мистецтва, 63 – архітектурних. 
   Виготовлення облікової документації на пам’ятки та об’єкти культурної спадщини, які знаходяться на території Бережанської міської ради, є важливою складовою на шляху до включення їх до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, а також збереження їх для майбутніх поколінь.

НЕ БУДЕ ВОДИ!

    Бережанським міським комунальним підприємством «Добробут» замовлено частотний перетворювач (м. Київ), який буде встановлено на насосній станції (м. Бережани, вул. Шевченка, 161).
Водопостачання в м. Бережани буде відновлено 25 липня 2017 року.

voda 1

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА