Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Вшановання пам’яті Небесної сотні

     20 лютого 2017 року в м. Бережани біля меморіальної дошки УСТИМА ГОЛОДНЮКА, встановленої на стіні Бережанського агротехнічного інституту, в якому навчався національний герой, відбулася поминальна панахида, присвячена пам’яті Небесної сотні. 


       Варто відзначити, що сьогодні не тільки наш край, а й уся Україна вшановує пам'ять загиблих героїв під час Революції Гідності – молодих хлопців, чоловіків, дівчат і жінок, яким не судилося ніколи більше повернутися до рідної домівки. Напевно, ніхто навіть подумати не міг, що у 21 столітті наш народ, котрий після стількох років протистоянь проти іноземного гніту нарешті здобув незалежність, знову буде змушений відстоювати своє право на самостійний розвиток та можливість називати нашу державу європейською.
        Вже кілька років триває війна на Сході України. Кількість загиблих зросла з сотні до декількох тисяч, і ніхто не знає, скільки крові наших співвітчизників ще проллється, поки нарешті настане справжній мир.
    ТОЖ У ЦЕЙ ДЕНЬ, 20 ЛЮТОГО, ЗАПАЛІМО СВІЧКУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО НАШИХ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ, А ТАКОЖ ПОМОЛІМОСЯ ЗА ТИХ, ХТО ПРОДОВЖУЄ ЗАХИЩАТИ НАШ СПОКІЙНИЙ СОН У ХОЛОДНИХ ОКОПАХ НА СХІДНОМУ ФРОНТІ.

         СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА