Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Відкриття територіального центру соціального обслуговування в м.Бережани

    13 лютого 2017 року відбулося відкриття територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бережанської міської ради (Вітенко Н.С. – директор; Добрянська Г.М. – завідувач відділу; Венчур Г.О. – сестра медична; Ковалик Я.М. – головний бухгалтер; 15 соціальних працівників. Куратор центру – заступник міського голови Бойко М.І.). Сьогодні на обліку територіального центру перебуває 154 особи.


     Територіальний центр забезпечує безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами, надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку; громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям (зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу), стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
     У майбутньому є можлива перспектива надання платних соціальних послуг, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 р. №12 «Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку», зокрема громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу; громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям (зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу), стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей вищий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
     Тарифи на платні соціальні послуги будуть встановлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2005 р. №268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги». Диференційована плата становитиме 12% від сукупності доходів за останні 6 місяців, що передуватимуть місяцю звернення до територіального центру соціального обслуговування.
    Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру створено для надання соціальних послуг за місцем проживання громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності (мають III, IV, V групи рухової активності).
    Право на позачергове надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома мають одинокі ветерани війни, особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», жертви нацистських переслідувань, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до 1, 2 і 3 категорії, особи, депортовані за національною ознакою.
      ДЛЯ ТОГО, ЩОБИ СТАТИ НА ОБЛІК У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, НЕОБХІДНО МАТИ: письмову заяву громадянина; медичний висновок про не здатність до самообслуговування, потребу в постійній сторонній допомозі та догляді в домашніх умовах; карту визначення індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг; один примірник договору, укладеного між громадянином і територіальним центром про надання соціальних послуг; довідку про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб; інформацію з Державного реєстру прав, отриману посадовою особою управління соціального захисту населення Бережанської райдержадміністрації шляхом безпосереднього доступу до цього Реєстру; копію довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності); копію рішення (розпорядження Бережанської районної державної адміністрації, або утвореної нею комісії, про звільнення від плати громадян похилого віку, інвалідів (які досягли 18-річного віку), хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як 4 місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу (за наявності); копію наказу про здійснення (припинення) надання соціальних послуг; довідку про доходи за останні 6 місяців, що передують місяцю звернення, для встановлення диференційованої плати за надання соціальних послуг; індивідуальний план надання соціальної послуги; копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).
  ПРАЦІВНИКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГОТОВІ ДОПОМАГАТИ КОЖНОМУ, ХТО ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ!

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА