Sl
Бережанська
міська рада

15 лютого - День виведення військ з Афганістану

       15 лютого 1989 року закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу в Афганістані. 28 років тому останній солдат покинув землю цієї ісламської країни. Наслідком загарбницької політики радянської влади стали багатотисячні людські втрати. В афганській війні взяли участь 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, з яких 360 – загинули, 72 – пропали безвісти, а 560 – стали інвалідами.


       Це була збройна агресія Радянського Союзу проти суверенної держави, яка ще довго житиме в пам'яті солдатів, котрі вижили, а також у серцях матерів, дружин і дітей, які ніколи більше не побачать рідних для них людей.
       Бережанська міська рада висловлює щиру подяку воїнам-ветеранам афганської війни, котрі мужньо виконали свій громадянський обов’язок у минулому, і тепер продовжують брати активну участь у житті краю. Так, саме ці хоробрі люди стали одними з перших учасників самооборони Майдану, показавши власним прикладом, що Батьківщину потрібно любити понад усе і боротися заради її свободи до останнього свого подиху.

Нові публікації

Адреса і контакти

пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

Факс: (03548) 2-14-37

kg

Захисникам

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА