Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

   надзсит411 квітня 2017 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при  виконавчому комітетові Бережанської міської ради під головуванням міського голови Музички В.Я.

    На засіданні обговорено та прийнято рішення із 7 питань, зокрема про стан підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, що розташовані на території Бережанської міської ради; про затвердження графіку комплексної перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту до укриття населення; про стан оповіщення та інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій; про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою; про розгляд звернення директора Державного історико-архітектурного заповідника Зорика В.П. щодо вжиття заходів попередження виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з руйнацією стіни комплексу замку Синявських; про розгляд звернення громадянки м Бережани Паш Лариси Тимофіївни з приводу обвалу стіни біля входу у її квартиру; про виділення коштів із резервного фонду для видалення аварійно небезпечних дерев на території Бережанської міської ради.

 

НЕ БУДЕ ВОДИ!

    Бережанським міським комунальним підприємством «Добробут» замовлено частотний перетворювач (м. Київ), який буде встановлено на насосній станції (м. Бережани, вул. Шевченка, 161).
Водопостачання в м. Бережани буде відновлено 25 липня 2017 року.

voda 1

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА