Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Семінар для представників ЗМІ з усіх регіонів від Асоціації міст України

   Асоціація міст України в рамках проекту USAID«Пульс» проводить 25-26 лютого 2016 року у м.Київ «Прес-клуб децентралізаційної реформи»– семінар для представників ЗМІ з усіх регіонів. Очікується участь народних депутатів, представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, експертів.
   Мета семінару: роз’яснення журналістам пріоритетів децентралізації на 2016 р, необхідних законодавчих змін, проведення галузевих реформ. Очікується, що поглиблення знань журналістів у темі децентралізації допоможе їм об’єктивно і доступно висвітлювати цю тему у ЗМІ, що сприятиме зміцнення громадської підтримки реформ.


   У рамках навчального заходу передбачається презентація річного видання «Місцеве самоврядування у 2015 році» та тренінг з журналістської майстерності .
  Початок семінару: 25 лютого о 12.00, реєстрація з 11.00 .
  Завершення 26 лютого о 13.00
   Місце проведення: готель «Русь» (м.Київ, вул. Госпітальна,4, станція метро «Палац спорту»),
   Асоціація забезпечує проживання та харчування учасників, а також здійснює відшкодування та проїзд в обидві сторони.
  До участі в семінарі запрошуються 4 представники місцевих або регіональних ЗМІ Тернопільщини, які зацікавлені та висвітлюють тему децентралізації та реформи місцевого самоврядування .
  Заявки надсилати на адресу Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 лютого згідно форми
№ ПІП Посада,          назва ЗМІ              Номер мобільного тел.,               адреса електронної пошти             Дата та час приїзду            Вартість квитка до Києва              Дата та час виїзду              Вартість квитка з Києва

Про результати розгляду заявок буде повідомлено додатково.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА