Sl
Бережанська
міська рада

Конкурс на отримання гранту від Посолького фонду США

Бережанська міська рада повідомляє про конкурс на отримання гранту від Посолького фонду США збереження культурної спадщини (AFCP).
До участі в конкурсі запрошуються зареєстровані відповідальні неурядові організації, музеї, керівні заклади культури та інші інституції, які мають відповідний досвід і можуть керувати проектами зі збереження культурної спадщини.
AFCP надаватиме фінансування проектам відповідно до категорій (детальний перелік додається):
- пам’ятки культури;
- експонат чи колекція;
- форма виразу традиційної культури

Grantyi na razvitie biznesa 400x250


Для участі у даному конкурсі необхідно до 10 грудня 2016 року надіслати аплікаційну заявку і кошторис (форми додаються) з додатками англійською та українською мовами на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темах двох листів вказати відповідно: “AFCP-2017 Small Grant” UKR, {область України}, {назва проекту} ” і “AFCP-2017 Small Grant” ENG, {область України}, {назва проекту}.
Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатках, на веб - сайті Посольства США В Україні (https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/…/ambassadors-fund.…), а також за тел.: +38 (044) 521-57-88.

Нові публікації

Адреса і контакти

пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

Факс: (03548) 2-14-37

kg

Захисникам

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА