Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

ВАКАНСІЇ

Бережанська міська рада оголошує про конкурс
на заміщення вакантних посад

Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Начальника загального відділу Бережанської міської ради.
2. Начальника відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та ведення військового обліку Бережанської міської ради.
3. Спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту населення відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та ведення військового обліку Бережанської міської ради.
4. Спеціаліста 1 категорії - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Бережанської міської ради.
5. Головного спеціаліста з питань молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради.
6. Інспектора шкіл, провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради.
7. Провідного спеціаліста відділу культур, туризму та релігій Бережанської міської ради.

Вимоги до кандидатів:
Для начальника загального відділу; начальника відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та ведення військового обліку Бережанської міського міської ради:
- громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Для головного спеціаліста з питань молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради:
- громадянство України, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним спеціаліста, магістра; володіння державною мовою, комп'ютером; стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування на посадах провідного спеціаліста не менше 1 року, спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 3 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Для інспектора шкіл, провідного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради; провідного спеціаліста відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради:
- громадянство України, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівням спеціаліста, магістра; володіння державною мовою, комп'ютером; стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування на посадах спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Для спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту населення відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та ведення військового обліку Бережанської міської ради; спеціаліста 1 категорії - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Бережанської міської ради:
- громадянство України, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; володіння державною мовою, комп'ютером; без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 2.
Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розмірі 4х6 см; копії документів про освіту, копію трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію паспорта громадянина України; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); медична довідка; письмова згода на обробку персональних даних.
Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації), тощо.
Документи приймаються до 03 лютого 2016 року до 17.00 год. за адресою: м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 5.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА