Sl
Бережанська
міська рада

Конкурс на заміщення вакантної посади: провідного спеціаліста з питань туризму відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради

VAKANSII 644x320   Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:  провідного спеціаліста з питань туризму відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування «туризм», філологія за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах культури не менше 2 років; знання та  володіння державною мовою;знання  основних принципів роботи  комп'ютера та відповідних програмних засобів.

Детальніше...

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної Бережанської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єктів нерухомого майна

     Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної Бережанської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна:

     Нежитлова одноповерхова окремо розташована будівля загальною площею 28.8 кв. м, розташована за адресою м. Бережани,  вул. Лепких, 10Є.

      Мета проведення оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта нерухомого майна з метою продажу на аукціоні.

      Місцезнаходження об’єкта: м. Бережани, вул. Лепких, 10 Є

      Балансоутримувач: Бережанська міська рада.

Детальніше...

«Монсанто Україна» оголошує конкурс соцпроектів «Україна – житниця майбутнього»

   Бережанська міська рада повідомляє, що у рамках Програми соціальних інвестицій “Україна – житниця майбутнього” компанія “Монсанто Україна” оголошує четвертий грантовий конкурс проектних пропозицій від громадських об’єднань та благодійних організацій з підтримки ініціатив сільських громад, спрямованих на поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

       Прогнозована тривалість проектів має становити до 6 місяців. Розмір гранту – від 50 тис. до 200 тис. гривень.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися на веб-сайті компанії “Монсанто Україна”.

monsanto

 

ОГОЛОШЕННЯ! Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної Бережанської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єктів нерухомого майна

      Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної Бережанської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості таких об’єктів нерухомого майна:

      Об’єкт оренди: частина даху  нежитлового приміщення  в м. Бережани пл.. Ринок, 15 з метою передачі в оренду для  розміщення базової станції оператора телекомунікації, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв'язку, оператора та провайдера телекомунікації, який надає послуги з доступу до «Інтернету».

Детальніше...

Конкурс на отримання гранту від Посолького фонду США

Бережанська міська рада повідомляє про конкурс на отримання гранту від Посолького фонду США збереження культурної спадщини (AFCP).
До участі в конкурсі запрошуються зареєстровані відповідальні неурядові організації, музеї, керівні заклади культури та інші інституції, які мають відповідний досвід і можуть керувати проектами зі збереження культурної спадщини.
AFCP надаватиме фінансування проектам відповідно до категорій (детальний перелік додається):
- пам’ятки культури;
- експонат чи колекція;
- форма виразу традиційної культури

Grantyi na razvitie biznesa 400x250

Детальніше...

Конкурс урбаністичних грантів від CANations

Бережанська міська рада повідомляє про Конкурс урбаністичних грантів від CANations (Другий Конкурс) за підтримки Фонду WNISEF для місцевих активних громадян та неурядових організацій.

      Основні напрямки Конкурсу: міська економіка; екологія міста; парти сипація та міські спільноти; культура та спадщина; урбаністична освіта; міська інфраструктура; тактичний урбанізм.

      Вимоги до проектних пропозицій додаються. Розмір гранту не повинен перевищувати 5 тис. дол. США.

      Для участі у даному Конкурсі необхідно до 29 листопада 2016 року заповнити он-лайн форму, а також надіслати бюджет (форма додається) та інші важливі, на Вашу думку, супровідні матеріали на електронну адресуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

      З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатках і на веб-сайті CANations:http://www.dreamactions.com.ua.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БЮДЖЕТ КОНКУРСУ МАЛИХ ГРАНТІВ

2016 10 21 08

 

Фінансова підтримка мікропроектам

     Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві оголошує про надання у 2017 році фінансової підтримки мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя найбідніших верств населення.
До участі у даному грантовому конкурсі мікропроектів запрошуються організації, об’єднання та установи, які не мають змоги самостійно профінансувати свій проект у сфері покращення задоволення основних потреб бідних та найбідніших верств населення, що має довгострокову дієвість (наприклад, ремонт ігрового майданчика, встановлення опалювальних систем чи заміна вікон у громадських установах).

Детальніше...

Конкурс!

        Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:   спеціаліста І категорії  з питань інформаційної діяльності та зв’язках з громадськістю Бережанської міської ради.

            Вимоги до кандидатів:

-   громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістраза спеціальністю «журналістика», «соціологія», «політологія»; володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; без вимог до стажу роботи.

       Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою:  м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 2.

Без імені

Детальніше...

Про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній оцінці об’єктів нерухомого майна територіальної громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай

1.1. частина даху нежитлового приміщення в м. Бережани пл.. Ринок, 15 з метою передачі в оренду для розміщення базової станції оператора телекомунікації, який надає послуги з рухомого (мобільного) зв'язку, оператора та провайдера телекомунікації, який надає послуги з доступу до «Інтернету».

fab6e6a3da681058c03b328cc387a5ff

Детальніше...

Конкурс на вакантні посади у відділі освіти

Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру дитячої та юнацької творчості м.Бережани Бережанської міської ради Тернопільської області (вул. Крута, 4, м. Бережани, Тернопільська обл.)

 

Детальніше...

Більше матеріалів...

 1. Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
 2. Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги, які розпочнуть свою роботу з 1 липня 2016 року у кожному районному центрі Тернопільської області
 3. Конкурс на участь у регіональному тренінг-семінарі з розвитку місцевої та регіональної демократії
 4. Міська рада оголошує конкурс на замiщення вакантних посад
 5. Конкурс на заміщення вакантних посад
 6. Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
 7. Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади– спеціаліста І категорії – архітектора відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Бережанської міської ради
 8. ВАКАНСІЇ
 9. Бережанська міська рада оголошує про конкурс на заміщення вакантних посад
 10. Конкурс освітніх проектів з питань зміни клімату та адаптації
 11. Оголошено конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній оцінці об’єктів нерухомого майна

Нові публікації

Адреса і контакти

пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

Факс: (03548) 2-14-37

kg

Захисникам

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА