• 11
 • 12
 • 2
 • 10
 • 1
 • 13
березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Адреса і контакти

пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

Факс: (03548) 2-14-37

kg

Погода в Бережанах

Захисникам

ДНЗ

Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

       Держава надає можливість громадянам подбати про свою майбутню пенсію за різних життєвих обставин шляхом добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Особи, які не підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, можуть набути пенсійних прав нарівні з громадянами, для яких участь у пенсійному страхуванні є обов’язковою, шляхом самостійної сплати страхових внесків.

      Для цього потрібно звернутися до органу Державної фіскальної служби та подати заяву на укладення договору про добровільну участь і таким чином забезпечити собі наявність необхідного для призначення пенсії страхового стажу.

Детальніше...

Про накопичувальну систему пенсійного страхування

   06 травня 2016 року у Верховній раді зареєстровано проект Закону України № 4608 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

     Метою проекту Закону є створення справедливої системи пенсійного забезпечення шляхом переходу на єдиний принцип нарахування пенсій.

Детальніше...

Неприбуткові організації, які до 01 січня 2017 року не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами Податкового кодексу України, будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій!

     Законом України від  17 липня 2015 року № 652-VIII  «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» внесено зміни до статті 133 Податкового кодексу України (далі-Кодекс), якими переглянуто вимоги, яким має відповідати неприбуткове підприємство, установа, організація (далі – неприбуткова організація).

   Зазначеною статтею Кодексу, передбачено, що установчі документи неприбуткової організації мають містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб. Також установчі документи неприбуткової організації мають передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

Детальніше...

ПОДАТКОВА

За кожне стаціонарне джерело забруднення необхідно подати окрему декларацію екологічного податку

 

Якщо платник податку має кілька стаціонарних джерел забрудненняабо спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об’єктів в межах кількох населених пунктів (сіл, селищ або міст) або за їх межами (різні коди згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (далі – КОАТУУ)), то такий платник податкузобов’язанийподатидо відповідного контролюючого органу за місцем розташування стаціонарного джерела забруднення або спеціально відведених для розміщення відходів місць чи об’єктівподаткову деклараціюекологічного податку щодо кожного такого стаціонарного джерела забруднення або спеціально відведеного для розміщення відходів місця чи об’єкта окремо.

Детальніше...

Бережанський об’єднаний міський військовий комісаріат здійснює прийом громадян України, громадян іноземних держав та осіб без громадянства на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу до лав Збройних Сил України

     ДО ВІДОМА БАЖАЮЧИХ  ВСТУПИТИ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

     Відповідно до Ст. 119 Кодексу законів про працю України  № 1769-VIII від 06.12.2016р.

    За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом…, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

   За додатковою інформацією звертатися до Бережанського об’єднаного міський військового комісаріату  за тел. (03548) 2-11-64, 0677531 187 (адреса м. Бережани, вул. Богдана Лепкого 3)

maxresdefault

 

Детальніше...

До уваги юридичних осіб, фізичних осіб та підприємців!

     Бережанська міська рада повідомляє, що 25.01.2017р. о 10.00 год. в приміщенні Державної Музичної Школи ім.М.Бездільного в м.Бережани відбудеться зустріч з головним державним інспектором праці територіальної державної інспекції з питань праці в Тернопільській області Погаратим А.Л. щодо зміни в Кодексі законів про працю та Кодексі про адміністративні порушення.

21 березня НЕ БУДЕ ВОДИ!

   У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на площі Ринок та по вул. І. Франка 21 березня 2017 року з 00.30. до 18.00 у місті буде відключено водопостачання.

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Семінар для представників ЗМІ з усіх регіонів від Асоціації міст України

   Асоціація міст України в рамках проекту USAID«Пульс» проводить 25-26 лютого 2016 року у м.Київ «Прес-клуб децентралізаційної реформи»– семінар для представників ЗМІ з усіх регіонів. Очікується участь народних депутатів, представників центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, експертів.
   Мета семінару: роз’яснення журналістам пріоритетів децентралізації на 2016 р, необхідних законодавчих змін, проведення галузевих реформ. Очікується, що поглиблення знань журналістів у темі децентралізації допоможе їм об’єктивно і доступно висвітлювати цю тему у ЗМІ, що сприятиме зміцнення громадської підтримки реформ.

Детальніше...

Більше матеріалів...

 1. Бережанська міська рада виносить на розгляд громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай
 2. Свято зими!
 3. До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!
 4. Запалімо свічку 28 листопада - у Національний День пам'яті жертв голодоморів
 5. Акція "Здай макулатуру - допоможи родинам бійців АТО"
 6. До уваги жителів міста!
 7. Шановні жителі міста!
 8. Безоплатна правова допомога
 9. Хода на честь Героїв!
 10. Увага! Позачергова сесія!
 11. Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної Бережанської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єктів нерухомого майна
 12. ОГОЛОШЕННЯ! Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної Бережанської міської ради оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єктів нерухомого майна
 13. Конкурс на заміщення вакантних посад в Міністерстві юстиції України
 14. Фінансова підтримка мікропроектам
 15. Про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній оцінці об’єктів нерухомого майна територіальної громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай
 16. «Монсанто Україна» оголошує конкурс соцпроектів «Україна – житниця майбутнього»
 17. Конкурс на отримання гранту від Посолького фонду США
 18. Конкурс урбаністичних грантів від CANations
 19. Конкурс!
 20. Конкурс на вакантні посади у відділі освіти
 21. Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
 22. Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги, які розпочнуть свою роботу з 1 липня 2016 року у кожному районному центрі Тернопільської області
 23. Конкурс на участь у регіональному тренінг-семінарі з розвитку місцевої та регіональної демократії
 24. Міська рада оголошує конкурс на замiщення вакантних посад
 25. Конкурс на заміщення вакантних посад
 26. Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
 27. Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади– спеціаліста І категорії – архітектора відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Бережанської міської ради
 28. ВАКАНСІЇ
 29. Бережанська міська рада оголошує про конкурс на заміщення вакантних посад
 30. Конкурс освітніх проектів з питань зміни клімату та адаптації
 31. Оголошено конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності по незалежній оцінці об’єктів нерухомого майна
 32. Додаткова угода до Договору про закупівлю електричної енергії
 33. Проект “Агросільрозвиток”
 34. Розпочато відбір на навчальну програму «Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії»
 35. Українсько-ліванський бізнес-форум в Литві
 36. ПЕРШИЙ ВЕСНЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ 2017
 37. Конкурс проектів Програми Канадського фонду місцевих ініціатив
 38. Шостий сезон конференції в Красічині: "Польсько-український кордон. Шанс чи бар'єр соціального та економічного розвитку. Трансгранична співпраця - досвід, висновки, перспективи"
 39. Програма «Коледж імені Карла Фрідріха Гьорделера «Good Governance»
 40. Про участь у Програмі «Fit for Partnership with Germany»
 41. Щодо постачальників деревини
 42. Все про житлові субсидії
 43. зустріч з питання надання земельних ділянок учасникам АТО
 44. Проведена робота Бережанської міської ради щодо допомоги бійцям АТО у 2016 році
 45. Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей
 46. Дорожня карта "Як знайти роботу демобілізованим учасникам АТО"
 47. "Реалізація права учасників АТО на землю та житло"
 48. ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!
 49. ПАМ'ЯТКИ НАСЕЛЕННЮ щодо дій при виникненні небезпеки життю
 50. Щодо комплексної перевірки з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки