Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

   Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

1. Головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Бережанської міської ради.
2. Спеціаліста І категорії бюджетного відділу фінансового управління Бережанської міської ради.
3. Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу фінансового управління Бережанської міської ради .
4. Спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу фінансового управління Бережанської міської ради.
5. Спеціаліста І категорії земельного відділу Бережанської міської ради.

   Вимоги до кандидатів:
На посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу фінансового управління Бережанської міської ради:
- громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

На посади спеціаліста І категорії бюджетного відділу фінансового управління, спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу фінансового управління Бережанської міської ради, спеціаліста І категорії земельного відділу Бережанської міської ради
- громадянство України, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 2.
Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту, копію трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію паспорта громадянина України; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); медична довідка; письмова згода на обробку персональних даних.
  Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації), тощо.
   Документи приймаються до 2 березня 2016 року до 17.00 год. за адресою: м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 5.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА