Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 пл.Ринок 1, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Бережанська міська рада оголошує про конкурс на заміщення вакантних посад

   Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Начальника відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради.
2. Начальника відділу культури та туризму Бережанської міської ради
3. Начальника фінансового управління Бережанської міської ради
4. Заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу фінансового управління Бережанської міської ради.
5. Начальника відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу - головного бухгалтера фінансового управління Бережанської міської ради.


   Вимоги до кандидатів:
Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Для начальника відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради, начальника відділу культури та туризму  Бережанської міської ради, начальника фінансового управління Бережанської міської ради:
стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.
Для заступника начальника управління – начальника бюджетного відділу фінансового управління Бережанської міської ради, начальника відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу - головного бухгалтера фінансового управління Бережанської міської ради:
стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 4 років.

  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 2.
    Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розмірі 4х6 см; копії документів про освіту, копію трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію паспорта громадянина України; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних; медична довідка; письмова згода на обробку персональних даних.
   Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, тощо).
   Документи приймаються до 15 грудня 2015 року за адресою:м. Бережани, пл. Ринок, 1, кабінет 5. 

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА